Angielski
Informacja odnośnie zmiany grup i terminów zajęć.
Informacja odnośnie zmiany grup i terminów zajęć.
Przypominamy, że wszelkie zmiany grup lub terminów zajęć z matematyki lub angielskiego są możliwe po konsultacjach z wykładowcami.
Zajęcia grup z języka angielskiego i matematyka
Zajęcia grup z języka angielskiego i matematyka
Zajęcia z języka angielskiego dla grup JF, JG, JH, JK już 14.09.2013. Zajęcia z matematyki dla grup MF, MG, MH, MK już od poniedziałku, 16.09. Zapraszamy na zajęcia. :)
Rekrutacja przedłużona!
Rekrutacja przedłużona!
Przedłużamy rekrutację na zajęcia z matematyki i języka angielskiego. Na kurs możecie się zgłaszać do środy 13.02.2013 r. przez formularz rekrutacyjny

"Jutro Matura" - Opis kursu

Maturzysto! Już niedługo czeka Cię egzamin maturalny. Obawiasz się, że nie poradzisz się z nim tak jak być chciał? Nic straconego! Skorzystaj ze specjalnych, bezpłatnych zajęć, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Zajęcia odbywać się będą w dni powszednie lub soboty. Każda grupa będzie mogła ustalić z lektorem najbardziej dogodny dla wszystkich termin zajęć.

Chciałbyś powtórzyć materiał przed maturą? Boisz się, że nie poradzisz sobie na egzaminie ustnym? Teraz masz doskonałą okazję by wziąć udział w naszym krótkim (10x3h) kursie, na którym całą wiedzę otrzymasz w pigułce a dzięki nowoczesnym metodom i profesjonalnym szkoleniowcom nigdy nie będziesz się na nich nudził. Dzięki nam matura z angielskiego będzie dla Ciebie łatwa i przyjemna!

Uważasz, że 30 h to za mało? Nic straconego! Przygotowaliśmy 60 godzinny (20x3h) kurs który pozwoli Ci na gruntowne powtórzenie całej wiedzy zdobytej podczas zajęć. Teraz nie będziesz już musiał poświęcać swojego czasu w domu na naukę bo możesz to zrobić podczas zajęć! Zależy Ci na dobrym wyniku na maturze? Wiążesz swoją przyszłość z językiem angielskim lub po prostu myślisz, że przyda Ci się on w późniejszej pracy? Ten kurs jest dla Ciebie!

Fotorelację z zajęć możecie obejrzeć tutaj.