Angielski
Informacja odnośnie zmiany grup i terminów zajęć.
Informacja odnośnie zmiany grup i terminów zajęć.
Przypominamy, że wszelkie zmiany grup lub terminów zajęć z matematyki lub angielskiego są możliwe po konsultacjach z wykładowcami.
Zajęcia grup z języka angielskiego i matematyka
Zajęcia grup z języka angielskiego i matematyka
Zajęcia z języka angielskiego dla grup JF, JG, JH, JK już 14.09.2013. Zajęcia z matematyki dla grup MF, MG, MH, MK już od poniedziałku, 16.09. Zapraszamy na zajęcia. :)
Rekrutacja przedłużona!
Rekrutacja przedłużona!
Przedłużamy rekrutację na zajęcia z matematyki i języka angielskiego. Na kurs możecie się zgłaszać do środy 13.02.2013 r. przez formularz rekrutacyjny

"Z angielskim Ci do twarzy" - opis kursu

Nie czujesz się wystarczająco dobry z angielskiego? A może wręcz przeciwnie, dajesz sobie świetnie radę i chcesz wejść na wyższy poziom? W takim razie kurs „Z angielskim Ci do twarzy” jest stworzony dla Ciebie! Przygotowaliśmy trzy poziomy trudności, więc na pewno znajdziesz odpowiedni dla siebie poziom. Podczas 60-cio godzinnego (20x3h) kursu dla uczniów klas 1-3, zyskasz dodatkową wiedzę i umiejętności. Wymarzone studia i dobra praca są w zasięgu ręki! Pozwól sobie pomóc! Wystarczy, że wypełnisz krótki test znajdujący się w sekcji – Rekrutacja a My dobierzemy dla Ciebie grupę o podobnym poziomie trudności. Na zajęciach będziesz miał zapewnione wszelkie niezbędne materiały a także posiłki. Na co czekasz? Rekrutuj już dziś!

Fotorelację z zajęć możecie obejrzeć tutaj.