Galeria
Informacja odnośnie zmiany grup i terminów zajęć.
Informacja odnośnie zmiany grup i terminów zajęć.
Przypominamy, że wszelkie zmiany grup lub terminów zajęć z matematyki lub angielskiego są możliwe po konsultacjach z wykładowcami.
Zajęcia grup z języka angielskiego i matematyka
Zajęcia grup z języka angielskiego i matematyka
Zajęcia z języka angielskiego dla grup JF, JG, JH, JK już 14.09.2013. Zajęcia z matematyki dla grup MF, MG, MH, MK już od poniedziałku, 16.09. Zapraszamy na zajęcia. :)
Rekrutacja przedłużona!
Rekrutacja przedłużona!
Przedłużamy rekrutację na zajęcia z matematyki i języka angielskiego. Na kurs możecie się zgłaszać do środy 13.02.2013 r. przez formularz rekrutacyjny

Szkolenia

Na tej stronie będziecie mogli zobaczyć uczestników naszych warsztatów, szkoleń i kursów. Zapraszamy do galerii :)

2012-12-16
Kurs obsługi kas fiskalnych.

Kurs obsługi kas fiskalnych.W listopadzie rozpoczęliśmy pierwszy cykl kursu obsługi kas fiskalnych. Już niebawem będziecie mogli zobaczyć jak Wasi koledzy i koleżanki uczyli się pod okiem prowadzącego zajęcia. Fotorelacja z zajęć już wkrótce ;)

2012-06-17
Warsztaty rynku pracy.

Warsztaty rynku pracy.Za nami pierwszy cykl zajęć w ramach warsztatów rynku pracy. Przed Wami kilka zdjęć będących zapisem tychże zajęć. Zapraszamy ;)

2012-06-10
Warsztaty obsługi klienta.

Warsztaty obsługi klienta.Zakończyliśmy pierwszy zajęcia w ramach warsztatów obsługi klienta dla pierwszych dwóch grup. Przedstawiamy Wam fotorelację z zajęć. Miłego oglądania :)