Galeria
Informacja odnośnie zmiany grup i terminów zajęć.
Informacja odnośnie zmiany grup i terminów zajęć.
Przypominamy, że wszelkie zmiany grup lub terminów zajęć z matematyki lub angielskiego są możliwe po konsultacjach z wykładowcami.
Zajęcia grup z języka angielskiego i matematyka
Zajęcia grup z języka angielskiego i matematyka
Zajęcia z języka angielskiego dla grup JF, JG, JH, JK już 14.09.2013. Zajęcia z matematyki dla grup MF, MG, MH, MK już od poniedziałku, 16.09. Zapraszamy na zajęcia. :)
Rekrutacja przedłużona!
Rekrutacja przedłużona!
Przedłużamy rekrutację na zajęcia z matematyki i języka angielskiego. Na kurs możecie się zgłaszać do środy 13.02.2013 r. przez formularz rekrutacyjny

Kuchnia włoska

Zakończenie warsztatów i prezentacja końcowa.

Zakończenie warsztatów i prezentacja końcowa.Na zakończenie pierwszej grupy zajęć odbyła się degustacja potraw przygotowana przez uczniów biorących udział w warsztatach, na którą zaproszeni zostali znamienici goście z Prezydentem Miasta Ostrołęka - Panem Januszem Kotowskim na czele. Poniżej przedstawiamy efekty pracy młodych kucharzy.

Relacja foto z warsztatów kulinarncyh.

Relacja foto z warsztatów kulinarncyh.Mamy dla Was kolejne zdjęcia z Warsztatów Kulinarnych. Zapraszamy do oglądania galerii!

Warsztaty kulinarne rozpoczęte!

Warsztaty kulinarne rozpoczęte!12 maja rozpoczęliśmy Warsztaty kulinarne. Pierwszy cykl warsztatów to kuchnia włoska. Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć z tych zajęć. Uczestnicy warsztatów napracowali się trochę, ale warto było - wszystkie potrawy wyglądają pysznie :)
Zapraszamy do oglądania!