Matematyka
Informacja odnośnie zmiany grup i terminów zajęć.
Informacja odnośnie zmiany grup i terminów zajęć.
Przypominamy, że wszelkie zmiany grup lub terminów zajęć z matematyki lub angielskiego są możliwe po konsultacjach z wykładowcami.
Zajęcia grup z języka angielskiego i matematyka
Zajęcia grup z języka angielskiego i matematyka
Zajęcia z języka angielskiego dla grup JF, JG, JH, JK już 14.09.2013. Zajęcia z matematyki dla grup MF, MG, MH, MK już od poniedziałku, 16.09. Zapraszamy na zajęcia. :)
Rekrutacja przedłużona!
Rekrutacja przedłużona!
Przedłużamy rekrutację na zajęcia z matematyki i języka angielskiego. Na kurs możecie się zgłaszać do środy 13.02.2013 r. przez formularz rekrutacyjny

Opis kursu "Jutro Matura"

Maturzysto! Obawiasz się, że nie poradzisz sobie na egzaminie maturalnym? Na co czekasz? Przyjdź do nas i weź udział w specjalnych zajęciach, które sprawią, że bez problemu zdasz maturę! Zajęcia odbywać się będą w dni powszednie lub soboty. Każda grupa będzie miała możliwość ustalenia z prowadzącym najbardziej dogodny dla wszystkich termin.

Nie masz dużo czasu na naukę? Specjalnie dla Ciebie utworzyliśmy krótki (10x3h) kurs, który pozwoli na szybkie powtórzenie materiału. W tym czasie utrwalisz swoją wiedzę zdobytą podczas zajęć i poczujesz się pewniej przed egzaminem.

Chcesz dokładniej powtórzyć materiał maturalny? Zdecyduj się na 60-cio godzinny (20x3h) kurs, który w sposób pełny i gruntowny przygotuje Cię do egzaminu. Nasi wykładowcy wytłumaczą Ci nawet najbardziej zawiłe matematyczne teorie. Z nami egzamin maturalny nie będzie stanowił dla Ciebie żadnego problemu!

Relacje foto z kolejnych edycji kursu "Jutro matura" znajdziecie tutaj.