Matematyka
Informacja odnośnie zmiany grup i terminów zajęć.
Informacja odnośnie zmiany grup i terminów zajęć.
Przypominamy, że wszelkie zmiany grup lub terminów zajęć z matematyki lub angielskiego są możliwe po konsultacjach z wykładowcami.
Zajęcia grup z języka angielskiego i matematyka
Zajęcia grup z języka angielskiego i matematyka
Zajęcia z języka angielskiego dla grup JF, JG, JH, JK już 14.09.2013. Zajęcia z matematyki dla grup MF, MG, MH, MK już od poniedziałku, 16.09. Zapraszamy na zajęcia. :)
Rekrutacja przedłużona!
Rekrutacja przedłużona!
Przedłużamy rekrutację na zajęcia z matematyki i języka angielskiego. Na kurs możecie się zgłaszać do środy 13.02.2013 r. przez formularz rekrutacyjny

"Z matematyką Ci do twarzy" - opis kursu

Myślisz, że matematyka jest trudna? A może materiał przerabiany podczas standardowych zajęć Cię nie satysfakcjonuje? Weź udział w naszym kursie „Z matematyką Ci do Twarzy”! Przygotowaliśmy 60-cio godzinny (20x3h) kurs dla uczniów klas 1-3, który pozwoli Ci rozwinąć skrzydła niezależnie od tego na jakim poziomie jesteś! Uważasz, że matematyka jest nudna?

Dzięki naszym zajęciom możesz zobaczyć ciekawszą stronę królowej nauk niż jest to na pokazane na tradycyjnych zajęciach. Wypełnij tylko krótki test znajdujący się w sekcji – Rekrutacja , a My dobierzemy do Ciebie grupę w której będziesz mógł się najlepiej rozwijać. Nie musisz martwić się o żadne materiały czy pomoce dydaktyczne. Zapewnimy Ci wszystko co będzie potrzebne do prawidłowego przebiegu zajęć, w tym również posiłki! Nie czekaj! Zgłoś się już dziś!

Fotorelację z zajęć z matematyki w ramach kursu "Z matematyką Ci do twarzy" znajdziecie tutaj.