O nas
Informacja odnośnie zmiany grup i terminów zajęć.
Informacja odnośnie zmiany grup i terminów zajęć.
Przypominamy, że wszelkie zmiany grup lub terminów zajęć z matematyki lub angielskiego są możliwe po konsultacjach z wykładowcami.
Zajęcia grup z języka angielskiego i matematyka
Zajęcia grup z języka angielskiego i matematyka
Zajęcia z języka angielskiego dla grup JF, JG, JH, JK już 14.09.2013. Zajęcia z matematyki dla grup MF, MG, MH, MK już od poniedziałku, 16.09. Zapraszamy na zajęcia. :)
Rekrutacja przedłużona!
Rekrutacja przedłużona!
Przedłużamy rekrutację na zajęcia z matematyki i języka angielskiego. Na kurs możecie się zgłaszać do środy 13.02.2013 r. przez formularz rekrutacyjny

O projekcie

Projekt Fabryka Szans ma na celu poprawę jakości i atrakcyjności zajęć edukacyjnych prowadzonych dla uczniów ZSZ nr 4 w Ostrołęce. Jest to już druga edycja tego wydarzenia. Pierwsza edycja cieszyła się olbrzymią popularnością  i zainteresowaniem ze strony zarówno uczniów jak i nauczycieli. Dlatego też postanowiliśmy w drugiej edycji znacznie rozszerzyć ofertę wsparcia. Teraz będzie można skorzystać nie tylko z dodatkowych zajęć z matematyki czy języka angielskiego, lecz również z szerokiej gamy szkoleń zawodowych i praktyk wyjazdowych.  Oczywiście wszystko to całkowicie za darmo.

Oprócz zajęć dodatkowych dla uczniów projekt obejmuje również zakup i wyposażenie szkoły w niezbędny sprzęt i pomoce dydaktyczne. Zakupione zostanę min. notebooki, rzutniki multimedialne, tablice multimedialne, potrzebne oprogramowanie komputerowe, meble i podręczniki do zajęć.

Łącznie planowane jest ponad 700 rozmaitych form szkoleń, warsztatów, zajęć, wyjazdów. W związku z tym niemalże dla każdego będzie przynajmniej po jednej propozycji, ale zapewniamy, że każdy będzie mógł korzystać wielokrotnie z zaproponowanych zajęć. Cały projekt rusza od 1 stycznia 2012 r. i trwać będzie do 31 grudnia 2013r.

Podsumowując  uczniowie będą mogli skorzystać z następujących rodzajów wparcia:
-  Zajęcia dodatkowe z matematyki i języka angielskiego
-  Wyjazdowe praktyki zawodowe
-  Zajęcia praktyczne w ramach Szkolnego Biura Informacji Turystycznej
-  Szkolenia i warsztaty (min. warsztaty kulinarne, rynku pracy, szkolenia z przedsiębiorczości, obsługi klienta itp.)