Informacja odnośnie zmiany grup i terminów zajęć.
Informacja odnośnie zmiany grup i terminów zajęć.
Przypominamy, że wszelkie zmiany grup lub terminów zajęć z matematyki lub angielskiego są możliwe po konsultacjach z wykładowcami.
Zajęcia grup z języka angielskiego i matematyka
Zajęcia grup z języka angielskiego i matematyka
Zajęcia z języka angielskiego dla grup JF, JG, JH, JK już 14.09.2013. Zajęcia z matematyki dla grup MF, MG, MH, MK już od poniedziałku, 16.09. Zapraszamy na zajęcia. :)
Rekrutacja przedłużona!
Rekrutacja przedłużona!
Przedłużamy rekrutację na zajęcia z matematyki i języka angielskiego. Na kurs możecie się zgłaszać do środy 13.02.2013 r. przez formularz rekrutacyjny

Praktyki wyjazdowe dla uczniów klas technikum handlowego

Uważasz, że same zajęcia teoretyczne to za mało a prawdziwy handlowiec powinien zdobywać praktyczne doświadczenia już podczas nauki w szkole? Teraz masz na to szansę! Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjazdowe praktyki u wiodących pracodawców w Warszawie! Będziesz miał doskonałą okazję nauczyć się technik sprzedażowych i przećwiczyć je w kontakcie z klientem. Twoje CV wzbogaci się o nową cenioną pozycję! Nie zwlekaj! Warszawa czeka właśnie na Ciebie!

Praktyki są całkowicie bezpłatne a my zapewnimy Ci zakwaterowanie, wyżywienie i dojazd na praktyki! Teraz nie musisz się o nic martwić, my załatwimy wszystko za Ciebie. 4 tygodnie w Warszawie, podczas których nie tylko zdobędzie nowe umiejętności ale również miło spędzisz czas! Takiej okazji nie możesz przegapić! Zapisz się już dziś!