Informacja odnośnie zmiany grup i terminów zajęć.
Informacja odnośnie zmiany grup i terminów zajęć.
Przypominamy, że wszelkie zmiany grup lub terminów zajęć z matematyki lub angielskiego są możliwe po konsultacjach z wykładowcami.
Zajęcia grup z języka angielskiego i matematyka
Zajęcia grup z języka angielskiego i matematyka
Zajęcia z języka angielskiego dla grup JF, JG, JH, JK już 14.09.2013. Zajęcia z matematyki dla grup MF, MG, MH, MK już od poniedziałku, 16.09. Zapraszamy na zajęcia. :)
Rekrutacja przedłużona!
Rekrutacja przedłużona!
Przedłużamy rekrutację na zajęcia z matematyki i języka angielskiego. Na kurs możecie się zgłaszać do środy 13.02.2013 r. przez formularz rekrutacyjny

Szkolne Biuro Informacji Turystycznej

Interesujesz się atrakcyjnymi miejscami w regionie? Lubisz pisać teksty i krótkie artykuły? Szkolne Biuro Informacji Turystycznej będzie zatem miejscem idealnym dla Ciebie. W ramach SBIT utworzony będzie specjalny portal internetowy prowadzony przez uczniów dla mieszkańców i turystów. Będziesz mógł na nim zamieszczać swoje teksty opisujące ciekawe miejsca i wydarzenia regionu. Jeśli masz ochotę podzielić się z innymi swoją wiedzą na temat atrakcji turystycznych, kulturalnych i innych w Twojej okolicy, dołącz do SBIT.

W ramach Szkolnego Biura Informacji Turystycznej zostanie przygotowana specjalna sala wyposażona w niezbędny sprzęt multimedialny. Nad całością będzie czuwał specjalny opiekun, który będzie pomagał osobą prowadzącym portal w jego jak najlepszym przygotowaniu.

Nie masz dużo wolnego czasu a mimo to chcesz brać udział w tym niezwykłym przedsięwzięciu? Nic straconego! W prowadzeniu portalu może wziąć udział każdy! Niezależnie czy napiszesz jeden tekst czy na stałe zaangażujesz się w rozwój strony, to Ty możesz być jego współtwórcą! Nie zwlekaj! SBIT na Ciebie czeka!