Informacja odnośnie zmiany grup i terminów zajęć.
Informacja odnośnie zmiany grup i terminów zajęć.
Przypominamy, że wszelkie zmiany grup lub terminów zajęć z matematyki lub angielskiego są możliwe po konsultacjach z wykładowcami.
Zajęcia grup z języka angielskiego i matematyka
Zajęcia grup z języka angielskiego i matematyka
Zajęcia z języka angielskiego dla grup JF, JG, JH, JK już 14.09.2013. Zajęcia z matematyki dla grup MF, MG, MH, MK już od poniedziałku, 16.09. Zapraszamy na zajęcia. :)
Rekrutacja przedłużona!
Rekrutacja przedłużona!
Przedłużamy rekrutację na zajęcia z matematyki i języka angielskiego. Na kurs możecie się zgłaszać do środy 13.02.2013 r. przez formularz rekrutacyjny

Praktyki wyjazdowe dla uczniów klas technikum obsługi turystycznej

Chciałbyś zyskać doświadczenie tak cenne dla każdej młodej osoby dopiero wchodzącej na rynek pracy? Dzięki naszym praktykom masz taką możliwość! Specjalne wyjazdowe praktyki organizowane dla uczniów klas 3 technikum pozwolą Ci zdobyć ciekawe doświadczenie i zyskać nową, pożądaną przez pracodawców pozycję w swoim CV.

4 - tygodniowe praktyki w Warszawie zorganizowane będą w renomowanych biurach turystycznych. Są one całkowicie bezpłatne. Ty nie ponosisz żadnych kosztów. My zapewnimy zakwaterowanie, wyżywienie i dojazd na praktyki. Wzięcie udziału w tej formie wsparcia nie wyklucza skorzystania z innych form. Nie czekaj! Taka okazja może się już nie powtórzyć! Zyskaj cenne doświadczenie i zgłoś się do nas już dziś!