Rekrutacja
Informacja odnośnie zmiany grup i terminów zajęć.
Informacja odnośnie zmiany grup i terminów zajęć.
Przypominamy, że wszelkie zmiany grup lub terminów zajęć z matematyki lub angielskiego są możliwe po konsultacjach z wykładowcami.
Zajęcia grup z języka angielskiego i matematyka
Zajęcia grup z języka angielskiego i matematyka
Zajęcia z języka angielskiego dla grup JF, JG, JH, JK już 14.09.2013. Zajęcia z matematyki dla grup MF, MG, MH, MK już od poniedziałku, 16.09. Zapraszamy na zajęcia. :)
Rekrutacja przedłużona!
Rekrutacja przedłużona!
Przedłużamy rekrutację na zajęcia z matematyki i języka angielskiego. Na kurs możecie się zgłaszać do środy 13.02.2013 r. przez formularz rekrutacyjny

Rekrutacja

Chciałbyś uczestniczyć w zajęciach w ramach projektu Fabryka Szans II? Nic prostszego. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji na wszystkie zajęcia, które Cię interesują.


Rekrutacja na zajęcia odbywać się będzie etapowo. Na każdy rodzaj kursu będzie prowadzony oddzielny proces rekrutacyjny. Możesz się zgłosić na kilka różnych kursów szkoleń, warsztatów czy praktyk. Rekrutacje na zajęcia będą prowadzone drogą elektroniczna. Zgłoszenia należy wysyłać poprzez formularz rekrutacyjny zamieszczony poniżej. Szczegółowe terminy kolejnych etapów rekrutacyjnych będą zamieszczane w Aktualnościach działów opisujących poszczególne kursy.


Aby zgłosić się na zajęcia musisz poprawnie wypełnić formularz rekrutacyjny we wszystkich punktach. Powinieneś wypełnić następujące części formularza:
- dane osobowe – należy poprawnie wpisać dane osobowe oraz kontaktowe, a także podać numer klasy do jakiej uczęszczasz.
- rodzaj kursu – należy zaznaczyć rodzaj kursu, który Cię interesuje. Możesz wybrać kilka rodzajów kursów.
- test poziomujący – test pojawi się tylko w przypadku wyboru kursu „Z matematyką Ci do twarzy” lub „Z angielskim Ci do twarzy”. Test poziomujący będzie krótkim testem jednokrotnego wyboru, który pozwoli nam dostosować rodzaj grupy zajęciowej do Twoich potrzeb. Wypełnij test zgodnie ze swoimi możliwościami, ponieważ w przeciwnym wypadku możesz trafić do grupy, której poziom zaawansowania będzie znacząco odbiegać od Twoich umiejętności.

Przed wypełnieniem formularza rekrutacyjnego zapoznaj się z regulaminem projektu.

Regulamin znajdziesz tutaj

Jeżeli zapoznałeś się już z regulaminem projektu i chcesz zgłosić się na zajęcia,

kliknij Dalej i wypełnij formularz.

Dołącz do nas! Zapraszamy!