Informacja odnośnie zmiany grup i terminów zajęć.
Informacja odnośnie zmiany grup i terminów zajęć.
Przypominamy, że wszelkie zmiany grup lub terminów zajęć z matematyki lub angielskiego są możliwe po konsultacjach z wykładowcami.
Zajęcia grup z języka angielskiego i matematyka
Zajęcia grup z języka angielskiego i matematyka
Zajęcia z języka angielskiego dla grup JF, JG, JH, JK już 14.09.2013. Zajęcia z matematyki dla grup MF, MG, MH, MK już od poniedziałku, 16.09. Zapraszamy na zajęcia. :)
Rekrutacja przedłużona!
Rekrutacja przedłużona!
Przedłużamy rekrutację na zajęcia z matematyki i języka angielskiego. Na kurs możecie się zgłaszać do środy 13.02.2013 r. przez formularz rekrutacyjny

Szkolenia z przedsiębiorczości - opis kursu

Myślisz o założeniu własnej działalności ale masz wiele pytań z tym związanych? Masz pomysł na własny biznes ale nie wiesz jakie formalności trzeba spełnić? W takim razie te szkolenia będą idealne dla Ciebie! Na zajęciach nie będzie przekazywana „sucha teoria”, będą bowiem prowadzone przez praktyków biznesu a dodatkowo wszystkie poruszane zagadnienia przećwiczysz w praktyce. Nie czekaj! Zgłoś się do nas!

Podczas zajęć zapoznasz się z szeregiem informacji jakie są niezwykle istotne przy zakładaniu własnego biznesu. Dowiesz się jakie formalne aspekty musisz spełnić, gdzie się udać, jakie dokumenty złożyć a z drugiej strony poznasz praktyczne aspekty prowadzenia własnej działalności gospodarczej np. skąd pozyskiwać kapitał, jaka formę prawną działalności wybrać, gdzie szukać pomocy w razie jakiś problemów. Dzięki temu uzyskasz kompletną wiedzę potrzebną do prawidłowego startu własnej firmy.

Szkolenia odbywać się będą w formie dziesięciu spotkań trzygodzinnych. Planowane jest również zaproszenie kilku znanych przedsiębiorców, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach. Dzięki temu będziesz miał niepowtarzalną możliwość zdobycia cennych wskazówek i porad od osób, które już osiągnęły sukces w prowadzeniu własnego biznesu. Takiej możliwości nie znajdziesz nigdzie indziej! Zatem na co czekasz? Rekrutuj już dziś!