Informacja odnośnie zmiany grup i terminów zajęć.
Informacja odnośnie zmiany grup i terminów zajęć.
Przypominamy, że wszelkie zmiany grup lub terminów zajęć z matematyki lub angielskiego są możliwe po konsultacjach z wykładowcami.
Zajęcia grup z języka angielskiego i matematyka
Zajęcia grup z języka angielskiego i matematyka
Zajęcia z języka angielskiego dla grup JF, JG, JH, JK już 14.09.2013. Zajęcia z matematyki dla grup MF, MG, MH, MK już od poniedziałku, 16.09. Zapraszamy na zajęcia. :)
Rekrutacja przedłużona!
Rekrutacja przedłużona!
Przedłużamy rekrutację na zajęcia z matematyki i języka angielskiego. Na kurs możecie się zgłaszać do środy 13.02.2013 r. przez formularz rekrutacyjny

Kurs obsługi kas fiskalnych - Opis kursu

Kurs Chcesz wiedzieć, gdzie są pieniądze i jak się do nich dostać? Nie straszne ci cyfry? Masz żyłkę do handlu? A może chciałbyś się sprawdzić? Zapraszamy na specjalny kurs obsługi kas fiskalnych (18h). W łatwy i przystępny sposób poznasz wszystkie tajniki obsługi kasy! Rachunki, raporty, karty płatnicze, chipowe i kredytowe nie będą miały przed Tobą tajemnic. Ponadto dowiesz się, jak wystawiać faktury VAT i dokumentować towary, poznasz elementy prawa finansowo – handlowego oraz różne rodzaje kas fiskalnych. Zapamiętasz, jakie są rodzaje podatków i kiedy nie należy robić miesięcznego raportu.

Taki wpis przyda się w każdym CV! Już dziś zapisz się na nasz kurs i zwiększ swoje szanse. [Udział w kursie obsługi kas fiskalnych nie wyklucza wzięcia udziału w innych kursach].