Informacja odnośnie zmiany grup i terminów zajęć.
Informacja odnośnie zmiany grup i terminów zajęć.
Przypominamy, że wszelkie zmiany grup lub terminów zajęć z matematyki lub angielskiego są możliwe po konsultacjach z wykładowcami.
Zajęcia grup z języka angielskiego i matematyka
Zajęcia grup z języka angielskiego i matematyka
Zajęcia z języka angielskiego dla grup JF, JG, JH, JK już 14.09.2013. Zajęcia z matematyki dla grup MF, MG, MH, MK już od poniedziałku, 16.09. Zapraszamy na zajęcia. :)
Rekrutacja przedłużona!
Rekrutacja przedłużona!
Przedłużamy rekrutację na zajęcia z matematyki i języka angielskiego. Na kurs możecie się zgłaszać do środy 13.02.2013 r. przez formularz rekrutacyjny

Warsztaty obsługi klienta – opis kursu

Chcesz pracować z ludźmi? Obsługiwać ich i być pomocnym? Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne warsztaty z OBSŁUGI KLIENTA. Na zajęciach tych nauczysz się m. in. jak być otwartym na klienta, oraz jak mu doradzić i pomóc. Zobaczysz też, jak zbudować z nim pozytywne relacje. Pokażemy Ci, jakie techniki sprzedażowe stosować i jaka postawa wobec klientów się opłaca. Z nami przekonasz się, jak ważny jest indywidualny kontakt z każdym klientem. Oprócz miłych aspektów pracy pokażemy Ci także jak obsłużyć „trudniejszego klienta”. Wspólnie będziemy ćwiczyć techniki asertywności.

Weź z nami udział w warsztatach z obsługi klienta! Gwarantujemy miłą atmosferę zajęć i naukę przydatnych umiejętności. Zajęcia obejmować będą 4 trzygodzinne spotkania. Nie będziesz więc musiał poświęcać na nie dużo czasu, a na pewno nauczysz się wielu umiejętności przydatnych w dalszym, nie tylko zawodowym, życiu. Warsztaty obsługi klienta czekają właśnie na Ciebie!