Informacja odnośnie zmiany grup i terminów zajęć.
Informacja odnośnie zmiany grup i terminów zajęć.
Przypominamy, że wszelkie zmiany grup lub terminów zajęć z matematyki lub angielskiego są możliwe po konsultacjach z wykładowcami.
Zajęcia grup z języka angielskiego i matematyka
Zajęcia grup z języka angielskiego i matematyka
Zajęcia z języka angielskiego dla grup JF, JG, JH, JK już 14.09.2013. Zajęcia z matematyki dla grup MF, MG, MH, MK już od poniedziałku, 16.09. Zapraszamy na zajęcia. :)
Rekrutacja przedłużona!
Rekrutacja przedłużona!
Przedłużamy rekrutację na zajęcia z matematyki i języka angielskiego. Na kurs możecie się zgłaszać do środy 13.02.2013 r. przez formularz rekrutacyjny

Warsztaty rynku pracy - opis kursu

Zastanawiasz się jak napisać dobrze CV? Chcesz zobaczyć jak wyglądają poszczególne etapy rekrutacji, jak się do nich przygotować oraz jakim zachowaniem przekonać do siebie Pracodawcę? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Przygotowaliśmy cykl warsztatów, które pomogą Ci w zdobyciu przydatnych umiejętności. Razem rozwiążemy wszystkie łamigłówki i tajniki pracy. Z nami napiszesz swoje CV! Dowiesz się, jak czytać ogłoszenia o pracę i na jakie haczyki zwracać uwagę! Przeprowadzimy wspólnie przykładowe rozmowy rekrutacyjne! Każdy będzie mógł sprawdzić jak się zachowuje podczas nich i co musi poprawić! Z nami na pewno nauczysz się przydatnych umiejętności!

Nasza oferta obejmuje harmonogram dla 4 dziesięcioosobowych grup. Przewidziane są 4 spotkania z uczestnikami. W związku z tym nie ograniczymy Ci do minimum czasu wolnego. Pomyśl już dziś o tym co Ci się przyda w dalszym życiu! Zapisz się na warsztaty rynku pracy!